Ogłoszenia

Ogłoszenia

11 Niedziela zwykła w ciągu roku 16.06.2024 r.

1 Dzisiaj Festyn Rodzinny przy naszej świątyni rozpoczynamy
o 14.00 i będzie trwał do 17.30.Zapraszamy – będzie wiele atrakcji. O 18.00 młodzież przyjmie sakrament bierzmowania. Tego dnia po raz kolejny ulicami Radomia przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Tegoroczny Marsz jest organizowany pod hasłem „Zjednoczeni dla życia, rodziny, ojczyzny. Marsz poprzedzi tradycyjnie Msza święta w radomskiej Farze. Rozpocznie się ona o godzinie 15.00. Tuż po niej Marsz dla Życia i Rodziny wyruszy z ul. Rwańskiej na Plac Jagielloński, gdzie odbędzie się koncert znanego nam zespołu „Jak Najbardziej”.O 17.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i tak będzie przez cały miesiąc.

1a We wtorek po Mszy św. o 18.00 katecheza:”Ustrój współczesnego zachodu” – wykład Pana Jana – zapraszamy.

2 Możemy obejrzeć dobry film : „Wolni. Podróż do wnętrza” Seans dla naszej parafii w środę 19 czerwca o godz. 10.00 i 19.00. Zapisujemy od dzisiaj, wpłacamy 13 zł. – bilet otrzymujemy w Multikinie /galeria słoneczna/ przed seansem.

3 Uroczyste zakończenie roku szkolnego w piątek. Zapraszamy na Mszę św.
o 8.00 do naszej świątyni:dzieci, nauczycieli i rodziców.

4 Cztery rodziny złożyły ofiarę na potrzeby parafii – Bóg zapłać, także za ofiary składane na tacę, w kopertach, konto parafialne, prace i cierpienia ofiarowane w intencjach parafii.

8 Pamiętamy o właściwym ubiorze w świątyni. Mężczyźni długie spodnie,
a Panie wiedzą jak należy uszanować miejsce święte. Bardzo proszę, aby wchodzić do świątyni, gdy przychodzimy na Mszę św..

9 Prasa katolicka przy ołtarzu św. Michała. W Gościu Niedzielnym: Szczęśliwa rodzina – marsze dla życia i rodziny. Z Bogiem łatwiej w życiu i na wojnie.
O świętym Antonim. Nowy wakacyjny Mały Gość Niedzielny a w nim: Jak zdobywać szczyty. Terminarz turnieju Euro 2024 i plakat z reprezentacją Polski. Święty Michale Archaniele……..

10 Niedziela zwykła w ciągu roku 9.06.2024 r.

1 Dzisiaj o 17.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i tak będzie przez cały miesiąc.

2 We wtorek Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego.

3 W środę wspominamy Błogosławionych Męczenników Radomskich.

4 We czwartek Różaniec Fatimski po Mszy św. o 18.00 i procesja po Osiedlu.

5 W najbliższą niedzielę Festyn Rodzinny przy naszej świątyni rozpoczynamy
o 14.00 i będzie trwał do 17.30. O 18.00 młodzież przyjmie sakrament bierzmowania. Tego dnia po raz kolejny ulicami Radomia przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Tegoroczny Marsz jest organizowany pod hasłem „Zjednoczeni dla życia, rodziny, ojczyzny. Marsz poprzedzi tradycyjnie Msza święta w radomskiej Farze. Rozpocznie się ona o godzinie 15.00. Tuż po niej Marsz dla Życia i Rodziny wyruszy z ul. Rwańskiej na Plac Jagielloński, gdzie odbędzie się koncert znanego nam zespołu „Jak Najbardziej”.

6 Możemy obejrzeć dobry film : „Wolni. Podróż do wnętrza” Seans dla naszej parafii 19 czerwca o godz. 10.00 i 19.00. Zapisujemy od dzisiaj, wpłacamy
13 zł. – bilet otrzymujemy w Multikinie /galeria słoneczna/ przed seansem.

7 Siedem rodzin złożyło ofiarę na potrzeby parafii – Bóg zapłać.

8 Pamiętamy o właściwym ubiorze w świątyni. Mężczyźni długie spodnie,
a Panie wiedzą jak należy uszanować miejsce święte. Bardzo proszę, aby wchodzić do świątyni, gdy przychodzimy na Mszę św..

9 Prasa katolicka przy ołtarzu św. Michała. W Gościu Niedzielnym: Kult Serca Jezusa i Serca Maryi. Wiara Polaków. Świecka misjonarka z Radomia
w Zambii. Bardzo ciekawy: Wakacyjny przewodnik historyczny: Rzym, Jerozolima, Santiago De Compostela, Wawel. Święty Michale Archaniele……..