Intencje

PONIEDZIAŁEK 30 KWIETNIA

7:00

  1. Gr. + Zdzisława Nasiełowskiego
  2. + Adama Piórkowskiego 30 dz. po śm.

18:00

+ Mariana Kata

WTOREK 1 MAJA

7:00

+ Mariana, Antoninę, Jana Pudzianowskich

18:00

  1. + Bogdana Zawiślaka 5 r. śm., Wiesława Kapustę, Janinę, Stanisława, Kazimierza Gospodarczyk
  2. Gr. + Grażynę Łuczak

ŚRODA 2 MAJA

7:00

  1. Gr. + Grażynę Łuczak
  2. + Antoniego Neskę

18:00

+ Zygmunta Pietrzyka, Stanisławę, Juliana Marców, Teresę Olczak

CZWARTEK 3 MAJA

7:00

  1. Bł. B., opiekę MB, światło Ducha Św. dla Katarzyny, Cezarego, Jana, Andrzeja i Joanny
  2. + Karola, Małgorzatę, Zdzisława, Bronisławę Mital, zm. z rodz. Mital

8:00

  1. + Bronisławę, Józefa i zm. Teściów
  2. + Marcina, Jana, Mariannę Korczak, Stefana i Ryszarda Nyk

10:00

+ Janinę Mastalerz 1 r. śm. i Ryszarda

11:15

  1. + Zbigniewa Wesołowskiego 6 r. śm.
  2. + Zofię Świątek 6 r. śm.

12:30

O łaskę nawrócenia w rodz. i wynagrodzenie za grzechy

18:00

  1. Gr. + Grażynę Łuczak
  2. + Zdzisławę, Czesława, Karola Nosowskich, Stanisławę, Aleksandra, Władysława Górskich

PIĄTEK 4 MAJA

7:00

+ Grażynę Łuczak

18:00

+ Bł. B. dla Szymona Figaszewskiego 1 r. ur. i rodz.

SOBOTA 5 MAJA

7:00

Gr. + Grażynę Łuczak

18:00

  1. KŻR
  2. + Władysława, Annę Gawin

NIEDZIELA 6 MAJA

7:00

  1. + Bronisławę Słyk

  2. + Wiktorię, Józefa, Wiktorię, Jakuba

8:00

+ Stefanię 10 r. śm., Stanisława Prażmowskiego

10:00

  1. + Helenę 25 r. śm., Józefa Łęckich, Władysława, Helenę, Honoratę, Mirosławę Sadownik, Agnieszkę, Alinę Wypchło
  2. + Krzysztofa Krawczyka 3 r. śm.

11:15

  1. Oaza

  2. + Józefę, Jana, Barbarę Mal(ł)eckich, Stanisławę, Józefa Nowotników

12:30

  1. Bł. B. i Ducha Św. dla Edyty
  2. Bł. B. dla Moniki, Pawła, Konrada w sprawie Bogu wiadomej
  3. Bł. B. dla Karoliny Męcik 18 r. ur. i rodz.

18:00

  1. Gr. + Grażynę Łuczak
  2. Barbarę Jasińską, Kazimierę Dąbrowską


Msze Święte

w niedziele:
7:00, 8:00, 10:00, 11:15, 12:30, 18:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Spotkajmy się …

Czwartek godzina

– Zbiórka Ministrantów młodszych

Piątek godzina

– Zbiórka Ministrantów starszych

Piątek godzina

– Zbiórka Lektorzy

Piątek godzina

– Spotkanie dla młodzieży

Sobota godzina 11:00

– Schola

Sobota godzina

– Sakuci Europy