Intencje

Intencje Mszy Świętych 11.03. – 17.03. 2019

Poniedziałek 11.03.

7.00

O Boże błog. dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Alojzego i jego rodziny

18.00

+ Jana Rdzanka gr.

+ Władysława Dąbrowskiego

+ Waldemara Marka Bieńkę

Wtorek 12.03.

7.00

+ Jana Rdzanka gr.

+ Jana Krawczyka i zm. z rodz.

18.00

+ Dominika 5r. śm. Krzysztofa, Jana, Zofię, Stanisława Chruślak, Jana, Janinę, Józefę, Walentego Wlazło

+ Krzysztofa Kapciaka

+ Kazimierza Lurzyńskiego 7dz. Śm

Środa 13.03.

7.00

+ Krystynę, Annę, Witolda Kotlarskich

+ Tadeusza Zgódkę

18.00

+ Jadwigę, Marię, Helenę, Mariannę, Czesława, Eugeniusza, Aleksandra

+ Jana Rdzanka gr.

+ Tadeusza Mocha r. śm.

Czwartek 14.03.

7.00

+ Jana Rdzanka gr.

+ Andrzeja Cichosza

18.00

+ Wojciecha, Apolonię, Władysława, Zbigniewa, Mirosławę i Janusza Zychowicz, Zofię Szpak

+ Włądysława Dąbrowskiego

Piątek 15.03.

7.00

+ Jana Rdzanka gr.

+ Tadeusza Zgódkę

18.00

O zdrowie i błog. Boże dla Bernadety Pyszczek z okazji urodzin

+ Edmunda Konarzewskiego

+ Bronisławę, Antoniego, Waldemara, Marka Bieniek

Sobota 16.03.

7.00

+ Jana Rdzanka gr.

+ Rzyszarda Mostko 10r. śm.

18.00

+ Ewelinę Kołodziejczyk 4r. śm. Ryszarda Ziętkowskiego, Janinę, Stefana Fokt

+ Zbigniewa 2r. śm. Marcina 15r. śm. i zm. z rodz.

Niedziela 17.03.

7.00

+ Tadeusza Juliannę, Jana Pożyczków, Józefę, Władysława Warchoł

8.00

+ Marka Środę, Marka Sokołowskiego, Władysławę Rutkowską

10.00

+ Jana Rdzanka gr.

11.15

+ Tadeusza Mordaka 21r. śm. Stanisławę, Stanisława, Antoninę Mordaków, Mariannę i Bolesława Sikorów

W int. Nadii Szczęsnej z okazji urodzin

12.30

O Boże błog. i potrzebne łaski dla Teresy Szary w 80r. ur.

O Boże błog. dla Zuzanny Drabik w 2r. ur. i całej rodziny

18.00

+ Aleksandra Balmas 7r. śm. zm. z rodz. Balmasów i Piejaków

+ Andrzeja Cichosza


Msze Święte

W niedziele:
7:00, 8:00, 10:00, 11:15, 12:30, 18:00

Na tygodniu:
7.00, 18:00

Nabożeństwo Różańcowe                            (cały październik, 17:15)

Spotkania Wspólnot w naszej parafii

Oaza Młodzieżowa

Dziewczyny:

kl. 3-4 podst. → Sobota, 12:30 (an. Maria Pyrka)

kl. 5 podst. → Poniedziałek, 16:00 (an. Julia Brendel)

kl. 6-7 podst. → Środa, 16:00 (an. Marta Gieranowska)

kl. 8 podst. → Poniedziałek, 18:30 (an. Maria Czyż)

I° ONŻ → Piątek, 18:00 (an. Katarzyna Pyrka)

Chłopaki

kl. 3 podst. → Kandydaci na ministrantów     Grupa w trakcie powstawania (an. Zacheusz Brendel & an. Wojciech Weremczuk)

kl. 4 podst. → Środa, 18:45 (an. Przemysław Szymanek)

kl. 5 podst. → Poniedziałek, 16:00 (an. Bartosz Liwanowski)

kl. 6 podst. → Wtorek, 18:45 (an. Bartłomiej Walasek)

kl. 7-8 podst. → Sobota, 10:30 (an. Mateusz Wróbel)

II° ONŻ → Piątek, 19:00 (an. Jakub Musiał & an. Jakub Gregorczyk)

GRUPA MIESZANA (dziewczyny i chłopaki)
III° ONŻ → Piątek, 19:30 (an. Elwira Krzysztoszek & an. Krzysztof Góralski)

Moderator Oazy w naszej parafii: ks. Wojciech

Oaza Domowego Kościoła

Odpowiedzialny w naszej parafii: ks. Łukasz

Odnowa w Duchu Świętym

Środa, 18:30

Odpowiedzialny w naszej parafii: ks. Łukasz

Skauci Europy

Zbiórki → Sobota, 9:00

Odpowiedzialny w naszej parafii: ks. Łukasz

Młodsza Schola

Sobota, 11:30

Odpowiedzialny w naszej parafii: ks. Łukasz

Bierzmowani – przygotowanie

Odpowiedzialny: ks. Łukasz

I Komunia Św. – przygotowanie

Odpowiedzialny: ks. Wojciech