Ogłoszenia

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 24.05.2020 r.

1 Niebo jest naszym celem, to miejsce do którego podążamy. Dzisiaj o 17.15. Nabożeństwo majowe. Po Mszy św. o 18.00 adoracja Pana Jezusa do 21.00, o 20.30 – różaniec przez cały tydzień.

2 W najbliższą sobotę ks bp Henryk udzieli sakramentu kapłaństwa  5 diakonom w katedrze radomskiej o godz. 10.00. Tego dnia ks Wojciech przeżywa 5 rocznicę święceń kapłańskich – modlimy się za Niego na Mszy św. o 7.00.

3 Najbliższa niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Tego dnia ks Kazimierz świętuje 40 rocznicę święceń kapłańskich, a ks Łukasz 6 rocznicę. Modlimy się w Ich intencji na Mszy św. o 12.30. Ofiary złożone na tacę z tej niedzieli przeznaczmy na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu.

4 Siedem rodzin złożyło ofiarę na potrzeby parafii – Bóg zapłać.

5 Prasa katolicka przed ołtarzem św. Michała. W Gościu Niedzielnym: Kiedy Pan Jezus przyjdzie na ziemię po raz drugi? Jakie będą wakacje i urlopy? Specjalny dodatek o Polakach ratujących Żydów w czasie II wojny światowej oraz inne dobre artykuły. Niech Bóg obdarza błogosławieństwem rolników, za trzyma koronowirusa i pamięta o nas. Święty Michale Archaniele…..