Ogłoszenia

2 Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021 r.

1 Dzisiaj modlimy się za misje i wspieramy ofiarami do puszki, po każdej Mszy św.. O 17,15 – Gorzkie żale – zapraszamy.

2 We czwartek Uroczystość Świętego Kazimierz – Patrona diecezji i miasta Radom. Z racji pierwszego czwartku miesiąca modlimy się w intencjach powołań do kapłaństwa, życia zakonnego, misyjnego i w rodzinie na Mszy św. o 18.00. Proszę w tym dniu o modlitwę w mojej intencji i zapraszam na 18.00.

3 W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi na Mszy św. o 7.00
i od 15.00 do 20.00. Chorych odwiedzamy od 8.00.

4 W pierwszą sobotę modlimy się w intencjach Kółek Żywego Różańca na Mszy św. o 18.00, adoracja Pana Jezusa od 16.00.

5 W najbliższą niedzielę:Rycerze Kolumba w Radomiu kierują zaproszenie
do wszystkich mężczyzn:Zapraszamy wszystkich mężczyzn, aby w czasie Wielkiego Postu wspólną modlitwą w „Męskim Różańcu” dać świadectwo wiary, i modlić się o ustanie pandemii, trzeźwość w naszych rodzinach, Ojczyznę i Kościół w Polsce. Modlitwa odbędzie się w niedzielę, 7 marca, w kościele pw. bł. Annuarity i św. Michała Archanioła przy ul. Św. Królowej Jadwigi w Radomiu na osiedlu Michałów. Rozpocznie się Mszą św.
o godz.15.00, o godz.16.00 Konferencja ze świadectwem wiary i modlitwa różańcowa z zawierzeniem Matce Bożej. Będzie też Msza św. o 16.00 dla dzieci z klas III – ich rodziców i tych, którym ta godzina odpowiada.

6 Dziękuję za troskę o parafię – wszystkie ofiary i modlitwy – Bóg zapłać.

7 Prasa katolicka przed ołtarzem św. Michała. W Gościu Niedzielnym: Druga część rekolekcji wielkopostnych z ks Franciszkiem Blachnickim. O pomocy dla niepłodnych małżeństw. O ciekawym programie ascetycznym dla mężczyzn.
Są jeszcze Małe Goście Niedzielne – bardzo ciekawe na Wielki Post oraz Nowe dwumiesięczniki :” Miłujcie się”, Możemy nabyć w zakrystii książki: Wszystko o św. Józefie i Wszystko o ks Kardynale Wyszyńskim. Niech nasz Patron wyprasza nam łaski nam potrzebne łaski i ma w opiece misje, Święty Michale Archaniele….