Kancelaria

Czynna we wtorki, piątki i soboty
w godzinach: 16.30-18.00
tel. 48 345 98 24

Wymagane dokumenty

Chrzest
•odpis aktu urodzenia dziecka z USC
•zaświadczenie od chrzestnych od ich własnego proboszcza, że mogą pełnić funkcję chrzestnych (jeśli mieszkają na terenie innej parafii).

Małżeństwo
•metryki chrztu (aktualne, tj. z datą do pół roku wstecz)
•dowody osobiste
•świadectwo ukończenia kursu przedmałżeńskiego
•zaświadczenie z Urzędu Stanu Cywilnego (w przypadku ślubu konkordatowego) lub akt ślubu cywilnego

Pogrzeb katolicki
•akt zgonu
•zaświadczenie o udzieleniu sakramentu pokuty, sakramentu chorych i wiatyku (Komunii świętej), jeśli zgon nastąpił poza parafią lub w szpitalu (wystawia je kapelan szpitala)


Msze Święte

W niedziele:
7:00, 8:00, 10:00, 11:15, 12:30, 18:00

Na tygodniu:
7.00, 18:00

Nabożeństwo Różańcowe                            (cały październik, 17:15)

Spotkania Wspólnot w naszej parafii

Oaza Młodzieżowa

Dziewczyny:

kl. 3-4 podst. → Sobota, 12:30 (an. Maria Pyrka)

kl. 5 podst. → Środa, 16:30 (an. Julia Brendel)

kl. 6-7 podst. → Środa, 16:00 (an. Marta Gieranowska)

kl. 8 podst. → Poniedziałek, 18:30 (an. Maria Czyż)

I° ONŻ → Piątek, 18:00 (an. Katarzyna Pyrka)

Chłopaki

kl. 3 podst. → Kandydaci na ministrantów     Grupa w trakcie powstawania (an. Zacheusz Brendel & an. Wojciech Weremczuk)

kl. 4 podst. → Środa, 18:45 (an. Przemysław Szymanek)

kl. 5 podst. → Poniedziałek, 16:00 (an. Bartosz Liwanowski)

kl. 6 podst. → Wtorek, 18:45 (an. Bartłomiej Walasek)

kl. 7-8 podst. → Sobota, 10:30 (an. Mateusz Wróbel)

II° ONŻ → Piątek, 19:00 (an. Jakub Musiał & an. Jakub Gregorczyk)

GRUPA MIESZANA (dziewczyny i chłopaki)
III° ONŻ → Piątek, 19:30 (an. Elwira Krzysztoszek & an. Krzysztof Góralski)

Moderator Oazy w naszej parafii: ks. Wojciech

Oaza Domowego Kościoła

Odpowiedzialny w naszej parafii: ks. Łukasz

Odnowa w Duchu Świętym

Środa, 18:30

Odpowiedzialny w naszej parafii: ks. Łukasz

Skauci Europy

Zbiórki → Sobota, 9:00

Odpowiedzialny w naszej parafii: ks. Łukasz

Młodsza Schola

Sobota, 11:30

Odpowiedzialny w naszej parafii: ks. Łukasz

Bierzmowani – przygotowanie

Odpowiedzialny: ks. Łukasz

I Komunia Św. – przygotowanie

Odpowiedzialny: ks. Wojciech